MÓDNÍ TRENDY

BABYLIGHTS Technika babylights je kombinací ombré a klasických melírů. Poměr světlejších a tmavších vlasů je stejný, žádný odstín nepřevažuje. Říká se, že pokud je technika správně provedena, vypadají vlasy po barvení jako políbené sluncem. V tomto případě platí, že čím víc přirozenější je výsledek, tím déle barvení trvá. Ale rozhodně stojí za to! Babylight je možné provádět také technikou AirTouch.

BRONDE Pokud se nemůžete rozhodnout jestli chcete být spíš blondýnka nebo brunetka, je pro vás právě technika bronde (brown & blond = hnědá a blond) jako stvořená. Základní barvou je buď plavá nebo hnědá, která se rozjasní jemnými pramínky. Blondýnkám se přidají různé odstíny hnědé, brunetkám zase několik různých tónů světlé. Hodí se pro brunety i blondýny, dokonale rozzáří obličej. 

METALICKÉ AKCENTY Hitem letošního roku se staly metalické barvy vlasů od zlaté, přes stříbrnou, měděnou či kovově šedou. Chcete být trendy vyzkoušejte jeden pramen, pár pramínků či plošné barvení vlasů

BALAYAGE Balayage (bajaláž) je technika barvení, zesvětlování vlasových pramínků. Na rozdíl od klasického melírování, kde se jednotlivé pramínky oddělují a zabalují do fólie, technika balayage je spíše o kreativním tvoření. Neopakovatelného efektu lze dosáhnout zesvětlováním jen některých pramínků. Pramínky vlasů kadeřník volně drží v jedné ruce a druhá maluje barvou pohybem podobným zametání (balayage = zametat, česat). Díky tomu vzniká barevná směs různé intenzity, která vykouzlí živý a přirozený vzhled. Vlasová linie na temeni zůstává většinou při balayage netknuta: barva se aplikuje až na délky (obzvlášť na konce vlasů), a zejména na partie rámující obličej. Tímto způsobem vznikají úžasné efekty a mohou se tak zvýraznit kontury obličeje. Přechody mezi barvenými pramínky jsou plynulé a jemné, takže výsledek vypadá velmi přirozeně - a je vždy individuálně přizpůsoben každé nositelce.


OMBRÉ Zesvětlené délky vlasů a stínování, tedy styl ombré barvení vlasů, je v kurzu už několik let. Tento hit se natolik rozmohl, že z něj vyšlo už několik dalších barvících technik. Svůj ideální odstín si tak najdou nejenom brunetky, pro které bylo určené ombré původně, ale také blondýnky a klidně i černovlásky. U ombré jde o spojení dvou tónů, rozdíl mezi barvou u kořínků a u konečků může být až šest odstínů.

SOMBRÉ Sombré je jemnější verzí ombré. Název je kombinací slova soft (jemný) a ombré. Přechod mez barvami vlasů není tak nápadný, a proto se hodí i pro blondýnky. Sombré si pohrává hned s několika tmavšími a světlejšími tóny, což dělá vlasy mnohem atraktivnější. Sombré si pohrává s barvami kdy rozdíl barvy u hlavy a u konečků je maximálně tři odstíny. Výhodou barvení metodou sombré je přirozenost konečného výsledku, jemné přechody mezi jednotlivými tóny, vhodné pro jakoukoliv délku vlasů, kdy není nutné brzy dobarvovat.

PASTELOVÉ ODSTÍNY Neuvadající módní trend v podobě pramínků, konturace či plošné barvy pro romantický a něžný vzhled nebo jen pro změnu a oživění.

Doba potřebná pro aplikaci se je u každé techniky jiná. Minimálně u nás strávíte cca 3 hod.*

*Doba potřebná pro aplikaci se odvíjí od hustoty a délky vlasů.