Barvení

Změna barvy zahrnuje konzultaci s kadeřníkem: popíšete nám své představy a přání ohledně nové image (např. požadavky na délku vlasů nebo vhodnost pro vaše zaměstnání).

Doporučíme vám nejslušivější barvu vlasů, zohledníme přitom váš životní styl, osobnost nebo také tvar a rysy obličeje.
Dle dohodnutého návrhu vás čeká barvení (nesmývatelné) nebo tónování (smývatelné).
Na závěr vám doporučíme vhodnou péči o vaše vlasy například vlasovou kosmetiku, typ kartáče, atp..

Modní trendy

BALAYAGE Balayage (bajaláž) je technika barvení, zesvětlování vlasových pramínků. Na rozdíl od klasického melírování, kde se jednotlivé pramínky oddělují a zabalují do fólie, technika balayage je spíše o kreativním tvoření. Neopakovatelného efektu lze dosáhnout zesvětlováním jen některých pramínků. Pramínky vlasů kadeřník volně drží v jedné ruce a druhá maluje barvou pohybem podobným zametání (balayage = zametat, česat). Díky tomu vzniká barevná směs různé intenzity, která vykouzlí živý a přirozený vzhled. Vlasová linie na temeni zůstává většinou při balayage netknuta: barva se aplikuje až na délky (obzvlášť na konce vlasů), a zejména na partie rámující obličej. Tímto způsobem vznikají úžasné efekty a mohou se tak zvýraznit kontury obličeje. Přechody mezi barvenými pramínky jsou plynulé a jemné, takže výsledek vypadá velmi přirozeně - a je vždy individuálně přizpůsoben každé nositelce.

OMBRÉ Zesvětlené délky vlasů a stínování, tedy styl ombré barvení vlasů, je v kurzu už několik let. Tento hit se natolik rozmohl, že z něj vyšlo už několik dalších barvících technik. Svůj ideální odstín si tak najdou nejenom brunetky, pro které bylo určené ombré původně, ale také blondýnky a klidně i černovlásky. U ombré jde o spojení dvou tónů, rozdíl mezi barvou u kořínků a u konečků může být až šest odstínů.

SOMBRÉ Sombré je jemnější verzí ombré. Název je kombinací slova soft (jemný) a ombré. Přechod mez barvami vlasů není tak nápadný, a proto se hodí i pro blondýnky. Sombré si pohrává hned s několika tmavšími a světlejšími tóny, což dělá vlasy mnohem atraktivnější. Sombré si pohrává s barvami kdy rozdíl barvy u hlavy a u konečků je maximálně tři odstíny. Výhodou barvení metodou sombré je přirozenost konečného výsledku, jemné přechody mezi jednotlivými tóny, vhodné pro jakoukoliv délku vlasů, kdy není nutné brzy dobarvovat.

BABYLIGHTS Technika babylights je kombinací ombré a klasických melírů. Poměr světlejších a tmavších vlasů je stejný, žádný odstín nepřevažuje. Říká se, že pokud je technika správně provedena, vypadají vlasy po barvení jako políbené sluncem. V tomto případě platí, že čím víc přirozenější je výsledek, tím déle barvení trvá. Ale rozhodně stojí za to!Bronde

Pokud se nemůžete rozhodnout jestli chcete být spíš blondýnka nebo brunetka, je pro vás právě technika bronde (brown & blond = hnědá a blond) jako stvořená. Základní barvou je buď plavá nebo hnědá, která se rozjasní jemnými pramínky. Blondýnkám se přidají různé odstíny hnědé, brunetkám zase několik různých tónů světlé. Hodí se pro brunety i blondýny, dokonale rozzáří obličej.   

Zesvětlení

Při zesvětlování vlasů volíme vždy tu nejšetrnější metodu tak, aby nedošlo ke zbytečnému či nevratnému poškození vlasů. Skvělým zesvětlovacím pomocníkem je Schwarzkopf Igora Vario Blond Plus, lze zesvětlit až o 7 odstínů, kdy obsahuje Fiber Bonding Technologii minimalizující poškození, s posilujícími účinky vazby vlasu. Nejšetrnější a nejpopulárnější metodou zesvětlení je Schwartzkopf BlondMe Premium Bond Enforcing Lift 9+, které umí zesvětlit vlas až o 9 odstínů a díky KeraLamination Technologii obnoví vlasovou elesticitu v jednou kroku. BlondMe řada obsahuje nejen zesvětlovač, ale také šampón, kondicionér a závěrečnou masku.

Nový odstín se zpočátku bude rychleji vymývat a odbarvené vlasy budou světlat.
Aby se nový odstín na vlasech více stabilizoval, doporučujeme vlasy opětovně tónovat (cca 2-3 krát), případně nabízíme podpůrné barvící šampóny Schwarzkopf Professional Bold Color Wash.
Opětovné tónování vlasů není součásti, ale spadá do běžné vlasové údržby.

Střih a účesy

PÁNSKÝ STŘIH mytí, střih, foukaná, konečný styling a mini instruktáž jak jednoduše a rychle docílit konečného fresh looku. 

DÁMSKÝ STŘIH mytí, střih, foukaná a ošetření (v případě nutnosti) poškozených vlasů, konečný styling a mini instruktáž jak jednoduše a rychle docílit kvalitních a krásných výsledků srovnatelných s profesionály.

ZMĚNA ÚČESU vyslechneme si vaše představy a přání ohledně nové image, případně požadavky na délku vlasů nebo vhodnost pro vaše zaměstnání.

Následně určíme váš tvar obličeje a doporučíme nejslušivější střih.
Očekávejte mytí vlasů, střih zvolený tak, aby pro vás byl praktický na údržbu. Na závěr vám poradíme, jak nový účes upravovat, doporučíme vám vhodnou péči o vaše vlasy vlasovou kosmetiku, typ kartáče, atp.. 

SLAVNOSTNÍ ÚČES vykouzlíme pro vás, s vlasovými doplňky a ozdobami dle vámi zvolené barvy a stylu šatů. Nabízíme k zapůjčení jak vlasovou tak dekorativní bižuterii, vlasové příčesy, paruky a barevné vsádky. Pro tyto příležitosti nabízíme i možnost líčení a celkového stylingu.